Kaip greičiau pristatyti Kalėdines siuntas?

Šiek tiek uždelsėte ir pramiegojote su kalėdinėmis dovanomis? Kaip ir kasmet šis reiškinys yra dar vis ryškus tarp daugelio žmonių. Vieni kalėdinėmis dovanomis pradeda rūpintis dar spalio-lapkričio mėnesį, kiti jų ieškoti ima likus vos savaitei ar dar mažiau iki Kalėdų.

Šiais metai kalėdinių dovanų teikimas neteiks tiek džiaugsmo, kaip įprastai, nes pasaulį kaustantys ribojimai dovanas verčia įteikti nuotoliniu būdu. Ir tai galioja ne tik siuntoms į užsienį, tačiau ir šalies viduje. Tiesa, kalėdinių dovanų siuntimas aktualus kiekvienais metais. Daugelis tokiu būdu sveikina savo svetur gyvenančius artimuosius bei draugus, o taip pat ir patys neretai sulaukia dovanų.

Pašto skyriuose ir kitose siuntų tarnybose prieššventinis laikotarpis paprastai prasideda anksčiau nei įprastose vietose, kadangi dovanų siuntimu paprastai rūpinamasi iš anksto. Tačiau ne visų įpročiai yra vienodi ir kai kurie net siuntiniu į užsienį pakuoja gerokai per vėlai. Tokiu atveju, kad kalėdinės dovanos laiku pasiektų adresatą, tenka šiek tiek daugiau papurtyti savo piniginę ir rinktis skubaus siuntimo paslaugą.

Kuo skiriasi skubus ir įprastas siuntimas? Įprastu siuntimu anksčiau išsiųstos siuntos reiškia mažesnes išlaidas ir pristatymą laiku. O štai skubių siuntų paslauga, nors reiškia ir tą patį rezultatą – pristatymą laiku, kainuoja gerokai brangiau.

Skubios siuntos – viena dažniausiai šventiniu laikotarpiu užsakomų paslaugų. Tačiau tai rodo, ne tik tai, kad žmonės nėra linkę keisti savo įpročių ir neskuba dovanas išsiųsti kiek anksčiau. Siunčiant siuntinius į tolimas užsienio šalis šią paslaugą verta rinktis, nes prieššventinis laikotarpis būna tikrai labai intensyvus. Ir net anksčiau išsiuntus siuntą įprastu siuntimu išlieka tikimybė, kad siunta gavėjo nepasieks laiku. Todėl geriau nerizikuoti ir rinktis brangesnį, bet užtikrintą siuntimo būdą.