Kodėl tokia svarbi graži šypsena?

Graži šypsena svarbi, nes tik tada žmogus gali jaustis harmoningas ir laimingas. Šiuo atveju labai reikalingas ortodontinis gydymas- dantų tiesinimas breketais. Tai truktų 1,5-2 metus. Šiais laikais yra daugybė breketų rūšių- galima rinktis ne tik įprastinius metalinius, bet ir permatomus safyrinius ar danties spalvos keramikinius, kurie yra labai estetiški ir mažai pastebimi. Po gydymo dantys būtų vienoje eilėje, šypsena taptų išties daili. Tada papildomai galima atlikti dantų balinimą ar pakoreguoti dantų formą, jei norisi paties geriausio rezultato.

Dantų implantai

Kartais dėl įvairių priežasčių dantys ima ir iškrenta. Tokiais atvejais geriausia išeitis- implantavimas. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Implantai gal būti naudojami vienam arba keliems dantims atkurti. Tokiu būdu galima pagelbėti netgi tais atvejais, kai prarasta itin daug ar net visi dantys. Jei yra pakankamai kaulo, implantas gali būti įsukamas beveik kiekvieno prarasto danties vietoje. Jeigu kaulo nepakankamai, šiuolaikinėmis gydymo technologijomis galima atkurti. Dantų implantacija- vienas pažangiausių gydymo būdų. Šiais laikais prigyja apie 97 proc. implantų. Tai laiko patikrintas dantų atkūrimo būdas, populiarėjantis ir Lietuvoje.

Odontologijos klinikos paslaugos

Klinikoje evadenta.lt teikiamos visos įmanomos su Jūsų burnos sveikata sisijusios paslaugos: nuo dantų balinimo ar neteisingo sukandimo ištiesinimo iki atstatomosios odontologijos ar trūkstamų dantų problemų sprendimo. Ir visa tai derinant prie jūsų veido natūralaus individualumo. Daugeliui šiai dienai aktualūs žandikaulio sąnario ir kramtymo funkcijos sutrikimai diagnozuojami neinvaziniais tyrimų metodais, individualiai parenkami jų profilaktikos ir konservatyvaus gydymo metodai kartu su ortopedijos ir kineziterapijos paslaugomis.

Ar protezavimas gali padėti išspręsti estetines problemas?

Protezavimas taip pat gali padėti išspręsti problemas Dėl gendančių krūminių dantų, lūpų kampučiai gali pradėti leistis žemyn, pašalinus dantį žandikaulio kaulas pradeda tirpti, šalia esantys dantys pradeda slinkti į defekto pusę. Taip iškraipo veido formą. Dantų protezavimas gali padėti visiškai išlyginti raukšles ir patobulinti šypseną